Back to Top

Eco-Vision bvba

Mail ons of bel ons voor info of bezoek ter plaatsen.

Wij zijn een jong en dynamisch team, met een zuivere kijk op het milieu.

B-3665 As

Ambachtslaan 14 - Poort Genk 8722

Fax: +3289798131




Theo Bollen


Functie: Managing Director


E-mail: theo.bollen@eco-vision.be Telefoon: +3289798132


Veerle Hennissen


Functie: Financial & Personel


E-mail: veerle.hennissen@eco-vision.be Telefoon: +3289798134


Steven Swinnen


Functie: Environmental coordinator


E-mail: steven.swinnen@eco-vision.be Telefoon: +3289798133


Fabian Wijshof


Functie: Consultant environmental & safety


E-mail: fabian.wijshof@eco-vision.be Telefoon: +3289798138


Marcellin Jeurissen


Functie: Project engineer automatisation


E-mail: marcellin.jeurissen@eco-vision.be Telefoon: +3289798135


Eric Spauwen


Functie: Project engineer installation


E-mail: eric.spauwen@eco-vision.be Telefoon: +3289798136